En İyi 10 Karafatma İlaçlama Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Karafatma İlaçlama Firması

Size en yakın yerde karafatma ilaçlama konusunda en iyi hizmeti sunan 10 farklı firmayı aşağıda listeledik.
Filtrele
46

Clean Life Haşere ..

Clean Life Haşere İlaçlama ve Kontrol Hizmetleri firması 2004 tarihinde İstanbul ilinde kurulmuştur. 10 yıldan daha uzun süredir deneyimi bulunan firma şube ağları ile 50 den fazla şehirde hizmetlerin..
İstanbul/Kadıköy/Kozyatağı
0
44

Star Baca Temizlem..

İ.B.B. İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından baca ve yağlı kanal temizleme yetkisine sahip olan Star Baca Temizleme firması yönetmeliğin gerektirdiği kurallar çerçevesinde hizmetlerini sunmaktadır. Baca..
İstanbul/Çekmeköy/Çamlık
0
44

İsdaş

İsdaş firması Dezenfeksiyon, İzolasyon, Arıtma, ilaçlama alanında 15 yıldan daha uzun süredir hizmet sunmaktadır. Firma sektöründe İstanbul Genel Merkez, Anadolu yakası, Ankara da bulunan şubeleri, Do..
İstanbul/Eyüp/Nişanca
0
44

Uzman Madencilik

1997 tarihinde kurularak baca temizliği ve haşere ilaçlama sektöründe hizmet sunmaya başlayan Uzman Madencilik firması müşteri can ve mal güvenliği açısından her zaman uzman ekibi ile profesyonel hizm..
İstanbul/Kadıköy/Hasanpaşa
0
44

Avrupa Baca Temizl..

Avrupa Baca Temizleme firması İ.B.B. İtfaiye Daire Başkanlığından baca temizleme yetkisine sahip bir firmadır. Sektöründe baca temizleme ile ilaçlama firması olarak hizmet sunan firma her bir uygulama..
İstanbul/Üsküdar/Güzeltepe
0
44

Akademi Grup

Akademi Grup Kurumsal Temizlik Dağıtım Sistemleri Servis Hizmetleri Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1997 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana da temizlik sektörünün her zaman en iyi hizmetlerin..
İstanbul/Şişli/Halil Rıfat Paşa
0
44

Akgün Grup

Akgün Temizlik firması 1989 tarihinde kurulmuş ve o günden bu yana temizlik sektöründe en iyi hizmetleri sunmaktadır. Firma bünyesindeki profesyonel ekibi ile her tür temizlik, dekorasyon, granit ve m..
İstanbul/Zeytinburnu/Gökalp
0
44

Artemiz Temizlik

Artemiz Temizlik Hizmetleri firması kurulduğu günden bu yana temizlik sektöründe ve ilaçlama sektöründe müşterilerinin beklediği hizmetleri sunmuş bir firmadır. Yıllardır tüketici huzuruna çıkarak en ..
İstanbul/Beşiktaş/Gayrettepe
0
44

Ataşehir Er Temizl..

Ataşehir Er Temizlik firması 2005 tarihinden bu yana kalite politikası ve mesleki tecrübesi ile müşterilerinin huzurundadır. Firma temizlik sektöründe bina, site, merdiven, ev, ofis, hastane, muayeneh..
İstanbul/Ataşehir/Barbaros
0
44

Avant Temizlik

Avant Temizlik şirketi kurulduğu günden bu yana kalite odaklı hizmetler sunmaktadır. Uzun yıllardır sektörünün en başarılı hizmetlerini sunmuş olan firma, daha uzun yıllardır huzurlarınızda olabilmek ..
İstanbul/Küçükçekmece/Kartaltepe
0