Rozet Anlamları

Aşağıda Sistemde Yer Alan Rozetler ve Anlamları Bulunmaktadır. Bu rozetlerin anlamlarına göre firma tercihi yaparsanız, kaliteli bir sonuç elde edebilirsiniz.

Teneke Rozet

Teneke Rozet

Başlangıç Rozeti

Firmaların ilk üyeliklerini gerçekleştirdiklerinde, sahip oldukları rozettir. Bu rozet firmanın kullanıcıları bilgilendirmeye yönelik yetersiz seviyede paylaşım yaptığını belirtir. Ayrıca firmanın kullanıcıya kendisi hakkında vermiş olduğu bilgilerinde yetersiz olduğunu belirtmektedir. Bu rozette dikkat edilmesi gereken firmanın ilk üyeliği ile gelmesidir. Bu noktaya dikkat ederek karar vermeniz gerekmektedir.

Teneke Rozet
Bronz Rozet
Bronz Rozet

Bronz Rozet

İlk Adım Rozeti

Kayıt aşamasını tamamlayan firmaların yapmış olduğu ilk paylaşımlardan kullanıcalara verdiği doğru ve bilgilendirici bilgiler sebebiyle almaya hak kazandığı rozettir. Genellikle BiServis bünyesine yeni katılmış ve kullanıcılar ile yeni ilgilenmeye başlayan firmaların profillerinde görüntülenmektedir.

Gümüş Rozet

Gümüş Rozet

Gelişmekte Olan Firma Rozeti

İlk 2 rozetin aşamalarını geçerek vermiş olduğu bilgiler ile profesyonelliğe doğru ilerleyen firmaların profillerinde göründüğü rozet türüdür. Genel olarak bir süredir BiServis bünyesinde yer alan ve kullanıcıları ile ilgilenen firmalardır. Firma kalitesini orta ölçekli olarak kullanıcılara yansıtmaktadır.

Gümüş Rozet
Altın Rozet
Altın Rozet

Altın Rozet

Gelişmiş Olan Firma Rozeti

Verdiği hizmetlerle belli bir müşteri potansiyeline ulaşmış ve müşterileri işinde göstermiş olduğu başarı ile güven kazanmış firmaların profillerinde yer almaktadır. BiServis bünyesinde yer edinmiş firmalardır. Müşterilerin memnuniyet oranları yüksektir ve firmanın BiServis sistemine göre profesyonelliğe son 1 adımı kalmıştır.

Platin Rozet

Platin Rozet

Profesyonellik Rozeti

Profesyonellik... Tamamen müşteri odaklı çalışan, müşteriyi anlayan, nokta atış olarak müşterinin isteklerini zamanında yerine getiren, hata oranı çok düşük seviyeli olan gelişmiş firma profillerinde bu rozeti görüntüleyebilirsiniz. BiServisin sistemine göre alacağınız hizmeti sağlayan en profesyonel firmalardır.

Platin Rozet
Bi Mini Rozet
Bi Mini Rozet

Bi Mini Rozet

Mini Partner Rozeti

Ücretli üyelik gerektiren bu rozet BiServis planlarından mini paketidir. Firmanın premium paket satın alarak sistem içerisinde bulunan kullanıcılara değer verdiğini yansıtmaktadır. Partner bir üye ile çalışmak sizin için daha avantajlı olacaktır.

Bi Maxi Rozet

Bi Maxi Rozet

Maxi Partner Rozeti

Farklı tarz, farklı kalite... Maxi partner üyelerimiz diğer üyelerden farklı bir profil görünümü sergileyerek kullanıcıya hizmet ve kalite açısından daha yakın oluyor. Hizmet alabileceğiniz en iyi firmalardan bir taneside Maxi Partner rozetine sahip olan firma üyeleridir.

Bi Maxi Rozet