Sık Sorulan Sorular

Kullanıcılarımızdan Gelen Sık Sorulan Soruları Sizler için Toparladık.

Sık Sorulan Sorular

Cevaplıyoruz!

1. BiServis ve amacı nedir? BiServis; Bir çok sektörde hizmet sağlayan firmaları bünyesinde bulunduran sistemdir. Amacı; Kullanıcıların hizmet talepleri doğrultusunda en yakın ve en kaliteli hizmet veren firmaları bünyesinde bulundurmuş olduğu dataya göre kullanıcıya sunmaktır. Sunum ile kullanıcının en kaliteli firmadan hizmet almasını sağlamak sistemin görevidir.

2. Nasıl hizmet alabilirim? Hizmet almak kullanıcının isteğine göre; dilerse arama motoru ile arama yaparak yada teklif al butonu ile teklif toplayarak firmalara erişebilir. Erişim sonrası sistemin vermiş olduğu bilgiler ile firmaları kıyaslayarak seçiminizi yapabilir, belirlemiş olduğunuz firmanın iletişim bilgilerine profilinden erişebilir yada profilinde bulunan teklif iste butonu ile teklif alabilirsiniz.

3. Firmayı nasıl değerlendirebilirim? Firmalar kalite standartları sebebi ile sadece hizmet alan kullanıcılar tarafından değerlendirilmektedir. Hizmet almış olduğunuz firmayı profiline girerek yorum kısmı altında bulunan firmayı puanla yıldızları ile 1 - 5 arasında puan verebilir, firma hakkında yorumunuzu bırakabilirsiniz.

4. BiServis'e Hizmet almak için ücret ödüyor muyum? BiServis, hizmet almak isteyen kullanıcılar için herhangi bir kar payı sağlamadan hizmet sunmaktadır. Sistem tamamen kullanıcının kaliteli hizmet almabilmesine dayanmaktadır.

5. Firmalar sizin işletmeniz altında mı? BiServis, bünyesinde yar alan firmalar ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Firmaların yapmış olduğu işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. BiServis sadece firmaları karşılaştırarak listeleme sunmaktadır.

6. Firmalardan teklif almak ücretli mi? BiServise veya teklif almak istediğiniz firmaya herhangi bir ücret ödemeden talepte bulunabilirsiniz. Dilediğiniz firmaya sayı fark etmeksizin teklif göndermek tamamen ücretsizdir.

7. Aldığım hizmetin ödemesini kime yapacağım? Seçimini yapmış olduğunuz firma ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunduktan sonra ödemeyi direk olarak hizmet sağlayana teslim edebilirsiniz. BiServis kullanıcılardan asla komisyon talebinde bulunarak fiyatları artırmaz.

8. Hizmet talebimi nasıl iletebilirim? Talebinizi iletmenizin bir çok yolu bulunmaktadır. Dilerseniz sistemimiz üzerinden kullanıcıya direk olarak ulaşabilir, kullanıcının profilinde yer alan iletişim bölümünden telefon ile iletişim kurabilir veya mail göndererek talebinizi iletebilirsiniz.

9. İyi bir hizmet nasıl alabilirim? İyi bir hizmet alabilmek için BiServisin sistemine güvenebilirsiniz. Bunun sebebi sizlerden alınan yorumlar BiServis'in hafızasında toplanarak size en kaliteli hizmeti verebilecek olan firma ilk olarak listelenir sizde bu listelemeden seçiminizi yaparak iyi bir hizmet alabilirsiniz.

10. BiServis hizmetlerden komisyon alır mı? BiServis piyasa şartlarında olan fiyatı artırmamak için, kullanıcıların memnuniyeti için hizmet alanlardan kesinlikle bir talepte bulunmaz. Böyle bir talebimiz oladuğunu belirten firmayı bizlere iletebilir, gerekli işlemlerin yapılacağından emin olabilirsiniz.

11. Seçim öncesi firmalar ile iletişim kurabilir miyim? BiServisin bünyesinde yer alan firmaların iletişim bilgileri açıktır. Bu özellik sebebi ile dilediğiniz firma ile hizmet almadan önce iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmek için arama yaptıktan sonra firmanın profiline girin, iletişim sekmesinden telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

12. Doğru firmayı nasıl seçebilirim? BiServis sizden gelen yorumlar, firmanın sunmuş olduğu bilgiler, firmanın kalitesi ve daha bir çok özelliği göz önünde bulundurarak size bir listeme sunar bu listelemede en iyi firma en üstte yer almaktadır. (Premium firmalar kendi aralarında sıralanır.) Sizede sadece seçim yapmak kalır.

13. Teklif istediğim firmadan nasıl cevap alabilirim? Teklif almak isterken belirtmiş olduğunuz iletişim bilgileri seçmiş olduğunuz firmaya iletilir. Bu bilgilere göre firma size dönüş yapabilir. Dilerseniz dönüş yapılmasını istediğiniz iletişim yolunu açıklamada belirtebilirsiniz.

14. Telefonum ve e-posta adresim neden isteniyor? Kullanıcının bilgilerinin talep edilmesinin sebebi, tekrardan sizlere seçmiş olduğunuz firmanın dönüş yapılabilmesi içindir.

15. Verdiğim Bilgileri Başkaları Görebilecek mi? Vermiş olduğunuz bilgiler BiServis bünyesinde toplanarak hizmet almak istediğiniz firmaya iletilecektir. Talep etmiş olduğunuz firma dışında hiç kimse BiServisinde bünyesinde toplanan kullanıcı datasına erişememektedir.

16. BiServis hizmet garantisi sunar mı? Almış olduğunuz hizmet firma ile kullanıcı arasında olmaktadır. BiServis size sadece en kaliteli firmayı sunabilmek amacı ile listeleme yapmaktadır. Bu listeleme sonrası seçim yapmak kullanıcıya kalan bir durumdur. Bu sebepten ötürü BiServis hizmetini aldığınız firmaya ve hizmete hiç bir şekilde garanti sunmamaktadır. Garantiyi ancak firma kendisi sunabilmektedir.