Alkeba İnşaat Onaylı
@alkebainsaat
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Alkeba İnşaat Kimya Sanç. Ve Tic. A.Ş. firması kurulduğu günden bu yana zeminlerde profesyonel çözümler sunarak müşterilerini memnun etmektedir. Zemin döşeme ve kaplama alanında yıllardır hizmet sunmakta olan firmanın amacı başarılı çalışmalarıyla bilinmek ve bu alanda hizmet almak isteyen tüm müşteriler tarafından tercih edilmektir. Bu açıdan da yıllardır değiştirmediği kalitesi ve uzman ekibi ile huzurlarınızdadır. Firma alanında; epoksi zemin kaplama, poliüretan zemin kaplama, terrazzo zemin kaplama, zemin parlatma, endüstriyel beton uygulamaları, şap uygulamaları, wash beton zemin kaplaması, duvar kaplamaları, yol çizgi ve trafik yönlendirme işaretleri hizmetleri sunmaktadır. Bu alanlarda eğer profesyonel çözümler aramaktaysanız firmayı güvenle tercih edebilir ve ulaşarak hizmet almak istediğiniz konuyu belirtebilirsiniz.

  Tırnak Kapat
  Alkeba İnşaat Alkeba İnşaat Alkeba İnşaat Alkeba İnşaat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Alkeba İnşaat İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Alkeba İnşaat Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Alkeba İnşaat Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Alkeba İnşaat İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Alkeba İnşaat Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 489 09 85
  E-posta
  info@alkeba.com.tr
  Adres
  Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Evleri Sit. A Kule Blok NO:25 K:26 D:150 Üsküdar/İstanbul