Aksu Medya Onaylı
@aksumedya
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


  Firmanın Sunduğu Hizmetler

  Organizasyon Hizmeti

Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Aksu Medya Reklam Tanıtım Organizasyon firması prensip olarak; reklamın yalnızca bir yerde görünmekten ibaret olmadığı düşüncesindedir. Doğru zaman ve doğru yerde ayrıca ne amaçla yapılması gerektiğine inanılırsa, karar verilirse ve bu ilke doğrultusunda gidilirse asıl reklam olacağı kanaatindedir. Firmanın amacı bu yüzden en iyi şekilde tanınmanızı sağlamak, bu işi en ucuza yapmanıza olanak tanımaktır. Firma reklam alanında; firmanızı tanıtan videolar hazırlamaktadır. Tanıtım alanında; yine firmanızı tanıtan videolar hazırlamaktadır. Organizasyon alanında; festival, reklam, tanıtım kampanyaları, animasyon, tiyatro, gösteri, panel ve sempozyum, konser organizasyonlarıyla, led ekran kurulumu, profesyonel ses, ışık ve sahne kurulumu, simultane tercüme hizmetleri sunmaktadır. Firma bir de bu sektörlerden bağımsız web tasarım hizmetleri de sunmaktadır. Bu hizmetlerin birinden ya da birkaçından yararlanmak adına firmayı güvenle tercih edebilirsiniz.

  Tırnak Kapat
  Aksu Medya Aksu Medya Aksu Medya Aksu Medya
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Aksu Medya İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Aksu Medya Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Aksu Medya Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Aksu Medya İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Aksu Medya Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 495 84 82
  E-posta
  info@aksumedya.com
  Adres
  Ahmediye Mah. Halk Cad. Ongan Sok. NO:3/1 Üsküdar/İstanbul