Genova Enerji Teknolojileri Onaylı
@genovaenerjiteknolojileri
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Genova Enerji Teknolojileri firmasının temelleri 1990 lı yılların başında atılmıştır. Kuruluş amacı; yenilenebilir ve sürdürülebilir enerjinin yaygın hale gelmesidir. Bu açıdan da hedefi dünya pazarında yer almaktır. Ürün ve hizmetlerini uluslararası standartlarla taşımış olan firma yenilikçi enerji teknolojilerini dünyada yaygınlaştırmak adına 2014 tarihinde kuruluşu gerçekleştirişmiş global bir teknoloji firması konumunu almıştır. Firma; günısı sistemleri, santralleri, güneş enerji reaktörleri, ısı pompaları, jeotermal enerji, maden makinaları, teknolojik sera alanlarında hizmet sunmaktadır. Satış hizmetlerinin yanı sıra kurulum montaj hizmetleri de sunan firma çalışmalarına yenilenebilir ve sürdürülebilir enerjinin daha yaygın olması adına devam edecektir.

  Tırnak Kapat
  Genova Enerji Teknolojileri Genova Enerji Teknolojileri Genova Enerji Teknolojileri Genova Enerji Teknolojileri
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Genova Enerji Teknolojileri İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Genova Enerji Teknolojileri Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Genova Enerji Teknolojileri Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Genova Enerji Teknolojileri İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Genova Enerji Teknolojileri Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 360 24 29
  E-posta
  info@genovateknoloji.com
  Adres
  Küçük Çamlıca Mah. Çamlıbel Sok. NO:10/B Üsküdar/İstanbul