Azur Kiralama Onaylı
@azurkiralama
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Denizcilik Denizcilik Denizcilik Denizcilik

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Azur Kiralama firması; denizcilik sektöründe ımo konterner, askeri kargolar, kazanlar, kızaklar, transformatörler ve platformların ön yükleme, yükleme öncesi araştırma, boşaltma, depolama, taşıma gibi hizmetleri sunar. Deniz yolu taşımacılığı konusundaki hizmetlerini titizlikle gerçekleştirmekte olan firma aynı zamanda denizcilik alanında yat gemi kiralama hizmetleri de sunarak her tür alanda hizmetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Büyük ve taşınması güç ağır yüklerin depolanmasından yüklenmesine, yüklenmesinden taşınmasına ve yerine teslim edilmesine kadar olan hizmetleri uzman ekibine bırakan firma, profesyonel çalışmaları ile huzurlarınızdadır.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Azur Kiralama İçin Ne Dediler?

Profil
Esin Güngör
Organizasyon işleri için yat kiralaması yaptım. ilgileniyor arkadaşlar ilgi alakaları güzel bir problem yaşamadım.
Tümünü Yükle

Azur Kiralama Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Azur Kiralama Hakkında Yorum Yap!
  Ortalama Firma Puanı:

  Azur Kiralama İçin Ne Dediler?

  Profil
  Esin Güngör
  Organizasyon işleri için yat kiralaması yaptım. ilgileniyor arkadaşlar ilgi alakaları güzel bir problem yaşamadım.
  Tümünü Yükle

  Azur Kiralama Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 504 30 77
  E-posta
  info@azurchartering.com
  Adres
  Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Acıbadem Sit. A Blok K:25 D:140 Üsküdar/İstanbul