Dry Yıka Getir Onaylı
@dryyikagetir
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Yıkama Yıkama Yıkama Yıkama

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Dry Yıka Getir firması hizmet sektörüne adım attığı günden beri en başarılı çalışmaları çıkarmış bir firmadır. Her şeyden önce müşteri memnuniyetine önem veren firma işini uzmanına bırakarak verim elde edip memnun kalacağınız hizmetleri çıkarmaktadır. Firma sektöründe yıkama hizmeti sunmaktadır. Yani her tür kıyafetinizi kumaş türüne göre modern çamaşır yıkama üniteleri ile yıkamaktadır. Kuru temizleme hizmetinde her tür kıyafetinizi veya tekstil ürününüzü yine zamanında beklediğiniz fiyat ve kalitede yıkamaktadır. Halı yıkama konusunda da sadece halılarınızı değil perdelerinizi, yorganlarınızı, yastıklarınızı, koltuklarınızı, sandalyelerinizi özenle yıkamaktadır. Lekeli veya hassas kumaşa sahip ürünleriniz son teknoloji temizlik yöntemleri ile yıkanarak gereken özen sağlanmaktadır. Yıkanması gereken ürün veya kıyafetlerinizi hazırlayın, firmayla iletişime geçin, servis ekipleri ürünlerinizi evinizden teslim alsın, yıkama veya temizleme aşamasından sonra yeniden evinize teslim etsin. Firmanın sağladığı bu servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Dry Yıka Getir İçin Ne Dediler?

Tümünü Yükle

Dry Yıka Getir Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Dry Yıka Getir Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Dry Yıka Getir İçin Ne Dediler?

  Tümünü Yükle

  Dry Yıka Getir Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 634 36 36 / 0544 330 36 36
  E-posta
  bilgi@dryyikagetir.com
  Adres
  İnkilap Mah. Yelkenciler Sok. NO:4 Sof İstanbul Sitesi C Blok K:3 D:10 Ümraniye/İstanbul