Uzay Parke Onaylı
@uzayparke
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Uzay Parke firması 2010 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğundan beri parke alanında; laminat, masif, lamine, deck, sistrecila, boya ve komple tadilat üzerine hizmet vermektedir. Firma bünyesindeki tüm ekip alanında uzman ve tecrübeli olduğu için söz konusu ev veya ofis tadilatıysa firma başarıda ilk sırada gelir. Kendini müşteri memnuniyetine tamamen adamış olan firma, tüketici huzurlarında işlemlerini gerçekleştirerek onları memnun bırakmaktadır. Boya badana, banyo tadilatı gibi birçok konuda hizmet alabileceğiniz firma; İstanbul Anadolu/Avrupa Yakasındaki tüm ilçelerle birlikte Kocaeli ilimize ait birçok ilçede de hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

  Tırnak Kapat
  Uzay Parke Uzay Parke Uzay Parke Uzay Parke
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Uzay Parke İçin Ne Dediler?

Profil
Mert Ata
İlgi ve alakalarından dolayı uzayparke aile sine teşekkür ederim.parkelerim Harika oldu hızlı çözümünden dolayı uzayparkeye teşekkür ederim.
Tümünü Yükle

Uzay Parke Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Uzay Parke Hakkında Yorum Yap!
  Ortalama Firma Puanı:

  Uzay Parke İçin Ne Dediler?

  Profil
  Mert Ata
  İlgi ve alakalarından dolayı uzayparke aile sine teşekkür ederim.parkelerim Harika oldu hızlı çözümünden dolayı uzayparkeye teşekkür ederim.
  Tümünü Yükle

  Uzay Parke Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 526 33 53 / 0531 334 17 53
  E-posta
  info@uzayparke.com
  Adres
  Altınşehir Mah. Şener Cad. NO:6/A Ümraniye/İstanbul