Bortaş Bahçe Duvarı Onaylı
@bortasbahceduvari
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Bortaş Bahçe Duvarı firması 1989 tarihinden bu yana beton elemanları ve çevre düzenleme sektöründe yaşanmakta olan gelişmeleri yakından takip ederek, çağın kalitesine uygun yeni modelleri portföyünde bulundurma amacında olan bir firmadır. Bu sebeple de uzman ekipleriyle, kaliteli ekipmanlarıyla, kusursuz ve vaktinde sağladığı çalışmalarıyla sektöründe üst sıralarda yerini almıştır. 2008 tarihinden bu yana da bahçe duvarı, taş duvar, beton zemin, baskı beton, endüstriyel zemin ve tel çit işçiliğinde yaptığı işlerle kendini kanıtlamış ve müşterilerini memnun bırakmıştır. Zengin kalıp modelleri ile müşterilerine bol seçenekler sunan firma, çalışmalarını zamanında tamamlayarak müşterilerini bekletmemekte ve istenen hizmetin vaktinde alınmasını sağlamaktadır.

  Tırnak Kapat
  Bortaş Bahçe Duvarı Bortaş Bahçe Duvarı Bortaş Bahçe Duvarı Bortaş Bahçe Duvarı
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Bortaş Bahçe Duvarı İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Bortaş Bahçe Duvarı Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Bortaş Bahçe Duvarı Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Bortaş Bahçe Duvarı İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Bortaş Bahçe Duvarı Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 313 73 17 / 0532 582 51 85
  E-posta
  info@bortasbahceduvari.com
  Adres
  Yukarı Dudullu Mah. Sanatkar Cad. NO:1 Ümraniye/İstanbul