Assan Elektronik Onaylı
@assanelektronik
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Tadilat & Dekorasyon Tadilat & Dekorasyon Tadilat & Dekorasyon Tadilat & Dekorasyon

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Assan Elektronik firması kurulduğu günden veri LED konusunda uzman, sektöründe lider, güvenilir, üretici aynı zamanda elektronik alt yapısının gücü ile müşterilerinin huzurunda beklediği hizmeti sunmaktadır. Firma 1980 tarihinde kurulmuş ve o dönemler endüstriyel elektronik cihazlar üretmiştir. 1990 tarihinden bu yana ise LED panel, dijital meydan saatleri, LED destekli TC stüdyolar için dekorasyon, LED enformasyon ve skor panolarının üretimine geçmiştir. Yoğunluğu daha çok LED üzerine olmuştur. 2002 tarihinden beri de LED e odaklanmış aydınlatma modüllerinin imalatına geçmiştir. Bu arada endüstriyel elektronik alanından da elini çekmiştir. Firmanın üretim tesisi 360.000 pph dir. Ürünlerde kullanılmakta olan malzemeler ise dünya tarafından kabul edilmiş belgeli, menşei belgesine sahip, kalitesi ile onaylanmış markalardan seçilmektedir. Firma sıva üstü LED armatürü, sıva altı LED armatürü, LED panel armatür, spot, ray spot, sarkıt, wallwasher, lamp, high power LED, power LED, kontrol üniteleri, kod çözücü ve tekrarlayıcılar, LED wallwasher, LED projektör, LED sokak aydınlatma, LED peyzaj aydınlatma, LED zemin aydınlatma, LED piksel kontrol, sabit akım ve voltaj sürücülerinin üretim ile birlikte satış hizmetlerini sunmaktadır.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Assan Elektronik İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Assan Elektronik Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Assan Elektronik Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Assan Elektronik İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Assan Elektronik Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 466 40 64
  E-posta
  info@assanelektronik.com.tr
  Adres
  Esenkent Mah. Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Baraj Yolu 2.Cad. NO:7 Ümraniye/İstanbul