Filkab Solar Enerji Onaylı
@filkabsolarenerji
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Filkab Solar Enerji A.Ş. firması 15 yıldan daha uzun süredir Doğu Avrupa ve Bulgaristan gibi ülkelerde başarılı bir şekilde gelişmekte olan, güç endüstrisinin önde gelen malzeme tedarikçilerinden biri konumunda olan, sektöründe en kapsamlı hizmetleri sağlamakta olan FİLKAB Group şirketine bağlı durumda olan bir TÜRK şirketidir. Firma yenilenebilir enerji sistemleri alanında müşterilerine geniş çözümlü hizmetler sağlamaktadır. Firma PV modül, invertör, şarj kontrolörleri ve akü imalatçılarıyla yaptığı başarılı işbirlikleri, sunmuş olduğu PV sistemlerin yüksek kaliteli ve uzun ömürlü olması, warr-peak basınca yüksek verimli olmasına katkı sağlar. Firma sektöründe; güneş enerjisi, biyokütle, rüzgar enerjisi, kojenerasyon, piroliz hizmetlerini sunmaktadır.

  Tırnak Kapat
  Filkab Solar Enerji Filkab Solar Enerji Filkab Solar Enerji Filkab Solar Enerji
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Filkab Solar Enerji İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Filkab Solar Enerji Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Filkab Solar Enerji Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Filkab Solar Enerji İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Filkab Solar Enerji Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 594 52 67 / 0542 690 95 22
  E-posta
  office@filkabsolar.com.tr
  Adres
  Tatlısu Mah. Şenol Güneş Bulvarı Mira Tower NO:2A D:28 Ümraniye/İstanbul