Çok-Öz Ambalaj Onaylı
@cok-ozambalaj
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Çok-Öz Ambalaj firması 30 yıldan daha uzun süredir edindiği tecrübesi ve deneyimleri ile aynı zamanda genç ve dinamik bir yönetim anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir. Firma kurulduğu günden bu yana gıda ve ambalaj sektöründe kendi üretimleri dışında, lider üretici firmaların bayiliğini de yaparak müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır. Firma alanında; baskılı Amerikan servisler, kağıt çanta, kese kağıdı, oluklu kutular, peçete grubu, ıslak mendil, kare dolumu, set paketleme, stick dik dolumu, sıcak paketli havlu, alüminyum folyo kap, çöp torbaları, dentalfloss diş ipi, ekolojik tabaklar, hijyen ürünleri, streç film, karton bardak, kürdan, çöp şiş, tahta karıştırıcı, eldiven, mikrodalga grubu, pipet, plastik ürünler hizmeti sunmaktadır.

  Tırnak Kapat
  Çok-Öz Ambalaj Çok-Öz Ambalaj Çok-Öz Ambalaj Çok-Öz Ambalaj
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Çok-Öz Ambalaj İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Çok-Öz Ambalaj Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Çok-Öz Ambalaj Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Çok-Öz Ambalaj İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Çok-Öz Ambalaj Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 457 62 92
  E-posta
  info@cokozambalaj.com
  Adres
  Battalgazi Mah. Şark Cad. Sardunya Sok. Aytop Gıda San. Sitesi A Blok NO:19 Sultanbeyli/İstanbul