Brinks Güvenlik Onaylı
@brinksguvenlik
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Güvenlik Güvenlik Güvenlik Güvenlik

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


  Lojistik, Depolama & Paketleme
  Ambalaj & Paketleme
  Uluslararası Lojistik
  Güvenlik Firmaları

Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Brink’s firması 1859 tarihinde kurulmuştur. 6 kıtada 110 dan fazla ülkede 70 bin üzeri çalışanı ile hizmet sunar. Değerli taş, mücevherat, kıymetli maden, nakit para gibi önemli eşyalarınızın taşınması için en güvenilir lojistik hizmeti sunar. Ayrıca banknot ve madeni para işleme hizmeti ile birlikte elektronik kilit yönetimi hizmetleri de sunar. Kasalama, para işleme, nakit lojistiği, mücevher fuar hizmetleri, küçük paket gönderileri, uluslararası güvenli lojistik hizmetleri için firmayla görüşebilirsiniz. Firma her tür değerli ürünlerinizin taşınması konusunda güvenlik ve lojistik hizmetleri sunar. Paralarınızın kasaya konulmasından tutun da her tür nakliye uygulamalarını sorunsuz yaparak sizlere bu konuda yardımcı olur. Firmaya güvenebilir, bu konudaki hizmetleri almak üzere yardım talep edebilirsiniz.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Brinks Güvenlik İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Brinks Güvenlik Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Brinks Güvenlik Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Brinks Güvenlik İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Brinks Güvenlik Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 250 67 00
  E-posta
  info@brinksozelguvenlik.com.tr
  Adres
  Kuştepe Mah. Leylak Sok. Nurseller İş Merkezi Şişli/İstanbul