Ofma Ofis Malzemeleri Onaylı
@ofmaofismalzemeleri
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Office 1 Superstore markası Amerika’dan dünyaya yayılmış olan, bayilik hakları ülkemizde Ofma A.Ş. ne ait olan dev bir kırtasiye markasıdır. Ofma A.Ş. firması 1996 tarihinde kurulmuştur. Ülkemizde ofis malzemeleri sektöründe hizmet veren firma, piyasada bilinmekte ve güvenle tercih edilmektedir. 30.000 den fazla çeşitte ürünleri ile müşterilerinin huzurunda olan firmada; kırtasiye, hobi ürünleri, sarf ürünler, bilgisayar malzemeleri dahil akla gelebilecek her tür ekipmanlara ulaşabilirsiniz. Firmanın ana misyonu disiplinli bir şekilde çalışarak, müşterilerin beklentilerini karşılayarak her zaman en iyiyi sunabilmektir. Bu açıdan da aradığınız ürünlerin tümü firmanın garantisi ve güvencesi altındadır. Ofis, kırtasiye alanında ihtiyacınız olan ürünlerin tamamına firmadan ulaşabilirsiniz.

  Tırnak Kapat
  Ofma Ofis Malzemeleri Ofma Ofis Malzemeleri Ofma Ofis Malzemeleri Ofma Ofis Malzemeleri
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Ofma Ofis Malzemeleri İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Ofma Ofis Malzemeleri Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Ofma Ofis Malzemeleri Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Ofma Ofis Malzemeleri İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Ofma Ofis Malzemeleri Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 285 46 40
  E-posta
  info@office1.com.tr
  Adres
  Maslak Mah. Dereboyu 2. Cad. NO:6/B Sarıyer/İstanbul