Ak Granit Mermer Onaylı
@akgranitmermer
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


  Firmanın Sunduğu Hizmetler

  Yüzey Döşeme

Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Ak Granit Mermer firması çalışmalarına 1984 tarihinde Sivas ili 1.Organize San. Bölgesinde başlatmıştır. Çalışmalarına madencilik sektöründe başlayan firma, zamanla gelişerek İstanbul Sancaktepe ilçesinde, Hindistan Bangalore bölgesinde ayrıca Vietnam bölgesinde de sürdürmektedir. Oralarda da açık-kapalı büyük fabrika alanlarında çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Firma bu alanlarda; İtalyan ve yunan mermerleri, andezit, bazalt, çin granitleri, Hindistan granitleri, yerli granitler, kompozit taşlar ve mermer üretimi ve ihracatı yapmaktadır. Firma şuanda Hindistan, Vietnam ve Özbekistan’da yer alan merkezlerinden Türkiye başta olmak üzere birçok Avrupa ve Ortadoğu ilkelerine hem mermer hem de granit ihracatı yapmaktadır.

  Tırnak Kapat
  Ak Granit Mermer Ak Granit Mermer Ak Granit Mermer Ak Granit Mermer
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Ak Granit Mermer İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Ak Granit Mermer Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Ak Granit Mermer Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Ak Granit Mermer İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Ak Granit Mermer Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 311 19 83 / 0543 679 69 63
  E-posta
  info@akgranit.com.tr
  Adres
  Abdurrahmangazi Mah. Halife Cad. NO:62 Sancaktepe/İstanbul