Evra Group Onaylı
@evragroup
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Şirket kurucuları 80 li yıllardan beri kazandıkları bilgi birikimleri, deneyimler ve tecrübeler neticesinde bir sinerji oluşturmak adına katı atık yönetimi sektörüne 2000 tarihinde giriş yapmıştır. Sonrasında 2000 tarihinde bir yerleşim bölgesinde kent temizlik işine girmiştir. Sonrasında ise 2003 tarihinde 2. Yerleşim bölgesini de hizmetlerine dahil etmişlerdir. 2004 tarihine gelindiğince ciddi bir büyüme kat etmiştir. 2005 tarihine gelindiğinde ise yerleşim bölgesini 30’a çıkarmıştır. Firma; atık toplama, cadde ve sokak süpürme-yıkama gibi genel temizlik işlemleri ayrıca tıbbi atık, geri dönüşüm ve atık bertaraf tesislerinin kurulması, işletilmesiyle birlikte daha çok genişlemiş ve çevreye olan katkısı da artmıştır. 2011 tarihinin sonlarına doğru kurumsallaşma çalışmaları başlamış ve bir hisar Evra çatısı altında toplanarak Evra Group markasını oluşturmuştur. Evra Group bünyesinde olan; Evra İnşaat Temizlik San. ve Tic. A.Ş. firması katı atık yönetimi alanında, Çevre İnşaat Temizlik Tic. Ltd. Şti. firması açık alan temizlik faaliyetleri alanında, Teknik Katı Atık Yönetimi Tic. Ltd. Şti. firması cadde ve sokakların temizliği, tıbbi atıklar, park-bahçe düzenlemeleri bakımı ve peyzaj işlemleri, katı atıkların toplanması bertaraf edilmesi, kamu kurum ve kuruluşların kentsel temizliği, belediye temizliği alanlarında, Cihan Temizlik İnşaat Tic. Ltd. Şti. firması yine belediye katı atıkların toplanması, taşınması, bertaraf edilmesi alanlarında hizmet sunmaktadır.

  Tırnak Kapat
  Evra Group Evra Group Evra Group Evra Group
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Evra Group İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Evra Group Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Evra Group Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Evra Group İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Evra Group Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  444 38 72
  E-posta
  info@evragroup.com
  Adres
  Doğu Mah. Papatya Sok. NO:1 Pendik