Erka Temizlik Onaylı
@erkatemizlik
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Erka Sosyal Hizmetler Ambalajlama San. ve Tic. Ltd. Şti. firması sosyal hizmet firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin ihtiyaçlar doğrultusunda firma ilaç sektöründe tecrübeli personel tedarikçisi haline getirmiştir. Sosyal hizmet firması olarak firmanın amacı müşteri memnuniyetini her geçen gün artırmak, daha fazla katma değer yaratmak, kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam edebilmektir. 1996 yılına dayanan deneyimleri sayesinde her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamıştır ve sağlamaya da devam etmektedir. Firma genel temizlik alanında; bina, ofis, işletme, depo, bahçe temizliği, dış cephe cam temizliği, kapı temizliği, zemin temizliği, jaluzi, dolap, masa, tuvalet, yemekhane, çayhane temizliği gibi işlemleri… üretim destek hizmetleri alanında; makine operatörü, yardımcı personel, proses temizlik elemanları, lojistik elamanları ile üretim alanlarının temizliği, depo temizliği, laboratuvar temizliği, makine ve ekipmanların temizliği gibi işlemleri… sekreter, bahçivan ve servis elemanların tedarikçisi… Aynı zamanda ambalajlama konusunda her aşamada görevlendirilebilecek personel tedarikçisi hizmetleri sunmaktadır.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Erka Temizlik İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Erka Temizlik Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Erka Temizlik Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Erka Temizlik İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Erka Temizlik Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 378 19 69
  E-posta
  info@erkatemizlik.com.tr
  Adres
  Ramazanoğlu Mah. Ensar Cad. NO:20 Pendik/İstanbul