Sur-Tem Halı Yıkama Onaylı
@sur-temhaliyikama
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Yıkama Yıkama Yıkama Yıkama

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Sur-Tem Halı Yıkama firması İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan kapalı mağazasında halı yıkama alanında hizmet sunan bir firmadır. Uzun yıllardır sektöründe hizmet sunan firma en iyi çalışmaları ile huzurunuzdadır. Uzman ekibi ve tam donanımlı makineleri ile çalışmalarını devam ettiren firma her tür her çeşit halıfleks, yorgan, halı, step halı, koltuk, stor ve zebra perde, battaniye yıkama hizmetleri sunar. Firma mağazasında yıkama bölümü, kapalı alanda askılıklar, kalite test bölümü ayrıca kurutma odası vardır. Sizlerden alınan halılar veya yıkanmasını istediğiniz ürünleriniz bu bölümlerden aşamalı olarak geçer, son kontroller yapıldıktan sonra ürünleriniz ambalajlara sarılır ve sizlere teslim edilir. Firma her bir hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmeye odaklanır. Bu yüzden de sizlerin beklentisine her açıdan yanıt vermektedir. En iyi hizmeti kısa sürede uygun fiyata alabileceğiniz firmayı tercih edebilirsiniz.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Sur-Tem Halı Yıkama İçin Ne Dediler?

Tümünü Yükle

Sur-Tem Halı Yıkama Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Sur-Tem Halı Yıkama Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Sur-Tem Halı Yıkama İçin Ne Dediler?

  Tümünü Yükle

  Sur-Tem Halı Yıkama Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 417 80 36 / 0535 771 57 91
  E-posta
  surtemhaliyikama@gmail.com
  Adres
  Aydınevler Mah. Sancak Sok. NO:22/24 Maltepe/İstanbul