Enhas Temizlik Onaylı
@enhastemizlik
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Enhas Temizlik firması 1982 tarihinde kurulmuştur. Kurucusu Yaşar Tokat’tır. Firma kurulduğu ilk günden bu yana temizlik sektöründe hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Firmanın sektöründeki geçmişi uzun yıllara dayalı olduğu için ülkemizin ilk temizlik firmalarından biri konumundadır. Firmanın ilk projesi Galatasaray kulübü eski başkanı Faruk Süren’in Karaköy’deki Transtürk Holding şirketinde olmuştur. Sonrasında ise İstanbul ilinde irili ufaklı yüzlerce temizlik projelerinde yer almıştır. Firma temizlik sektöründeki çalışmalarına Acıbadem semtinde Kuru Temizleme Fabrikası ve Çekmeköy semtinde Halı Yıkama Fabrikası da açarak devam etmiştir. Bugün sektöründe; her tür ev, iş yeri, büro temizliği, bina ve site yönetimi, dış cephe cam temizliği, halı ve koltuk yıkama, mermer ve PVC cilalama, inşaat sonrası temizlik, okul ve dershane temizliği ayrıca temizlik personeli tedarikçisi hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak adına hemen firmayla irtibata geçebilirsiniz.

  Tırnak Kapat
  Enhas Temizlik Enhas Temizlik Enhas Temizlik Enhas Temizlik
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Enhas Temizlik İçin Ne Dediler?

Tümünü Yükle

Enhas Temizlik Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Enhas Temizlik Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Enhas Temizlik İçin Ne Dediler?

  Tümünü Yükle

  Enhas Temizlik Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 325 53 02 / 0532 234 66 73
  E-posta
  enhastemizlik@hotmail.com
  Adres
  Çınar Mah. Çağ Sok. NO:3/8 Maltepe/İstanbul