Birmot Küçükyalı Şubesi Onaylı
@birmotkucukyalisubesi
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Koç Topluluğu kurucusu olan merhum Vehbi Koç tarafından önce Otokoç Otomotivin temelleri atılmıştır. Daha sonrasında tüm çözümler bir çatı altında toplanmıştır. Bugün Otokoç Otomotiv firması; otomotiv perakendeciliğinde Otokoç, Birmot, Otokoç Parça, Otokoç İkinci El, araç kiralama alanında Avis, Budget ve Zipcar, sigorta hizmetlerinde ise Otokoç Sigorta markaları ile çalışmalarına tüm hızı ile devam etmektedir. Firma sadece ülkemiz genelinde değil dünyada da toplam 7 ülkede 236 noktada çalışmalarını sürdürmektedir. Birmot firmasının ülkemizde toplamda 17 adet şubesi vardır. Fiat Birmot Küçükyalı Bayisinde her tür araç satışı, satış sonrası servis hizmeti, yedek parça satışı, kasko hizmeti, LPG ye dönüşüm, yakıt güvence sistemi gibi daha birçok hizmeti alabilirsiniz.

  Tırnak Kapat
  Birmot Küçükyalı Şubesi
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Birmot Küçükyalı Şubesi İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Birmot Küçükyalı Şubesi Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Birmot Küçükyalı Şubesi Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Birmot Küçükyalı Şubesi İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Birmot Küçükyalı Şubesi Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 587 98 70
  E-posta
  info@birmotkucukyali.fiatbayi.com.tr
  Adres
  Aydınevler Mah. Siteler Yolu Sok. NO:12 Maltepe/İstanbul