Ak Tasarım Onaylı
@aktasarim
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Ak Tasarım firması 2006 tarihinde kurulmuştur. Bugüne kadar çalışmış olduğu iş ortaklarının 7 den 70 e hepsine yanıt vermiş ve ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar gerçekleştirmiştir. Firmaya göre reklamcılık; büyük bütçelerle beklenen bir etki değildir. Minimum bütçelerle beklenenden daha iyi bir etki oluşturabilmektir. Firma kendini uzun yıllardır geliştirmiş ve hala da geliştirmeye devam etmektedir. Firma 400 ü aşkın şirket ve Devlet Kurumu ile iş ortaklığı yapmaktadır. Bu yüzden de yaptıracağınız her bir uygulama için firmaya güvenebilirsiniz. Referansları yüksek olan firma sektöründe; şirket logo tasarımları, kurumsal kimlik tasarımları, marka oluşturma ve geliştirme, katalog, broşür tasarımı, bülten, basım ve ofset hizmetleri, e-katalog, e-dergi, e-bülten tasarımları, profesyonel drone fotoğraf çekimi, kısa metrajlı kurumsal tanıtım filmleri, indoor, outdoor hizmetler, dergi ve reklam tasarım konseptleri, aylık ve yıllık sözleşmeli tasarım çalışmaları ayrıca kurumsal pr hizmetleri sunmaktadır.

  Tırnak Kapat
  Ak Tasarım Ak Tasarım Ak Tasarım Ak Tasarım
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Ak Tasarım İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Ak Tasarım Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Ak Tasarım Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Ak Tasarım İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Ak Tasarım Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 672 32 62 / 0533 017 32 62
  E-posta
  info@akgrafik.com
  Adres
  Bağlarbaşı Mah. Feyzullah Cad. NO:113 K:2 D:5 Maltepe/İstanbul