Sun-Pa Gıda ve Ambalaj Onaylı
@sun-pagidaveambalaj
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Sun-Pa Gıda ve Ambalaj firması 2002 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden beri de ambalaj sektöründe çalışmalarına devam etmektedir. Firma için çalışmalarının en temel sebebi kullanıcılarını memnun etmektir. Ancak firma bu memnuniyeti sadece verilen hizmetle değil duyulan saygı ve sevgiyle aynı zamanda güvenle de pekiştirmeyi temel alarak çalışmaktadır. Firmanın pazarlama ve satış alanında 3 temel felsefesi vardır. Bunlar kalite, fiyat ve hizmettir. Firmadan şu hizmetleri alabilirsiniz: Mendil grubundan; kolonyalı mendil, ıslak mendil, parfümlü mendil, antiseptik mendil, dezenfektan mendil, alkollü mendil. Toz dolum grubundan; beyaz şeker, esmer şeker, tatlandırıcı, kahve kreması, gold kahve, klasik kahve, poşet tuz, poşet karabiber, poşet tarçın vs. Sıvı dolum grubundan; sıvı yağ, soya sosu, şampuan, kozmetik ürünleri vs. Setli grubundan; kahvaltı setleri, yemek setleri, çay setleri, kahve setleri, nar ekşisi vs. gibi ürünlerdir. Ayrıca baskılı kürdan ve pipet hizmetini de alabilirsiniz.

  Tırnak Kapat
  Sun-Pa Gıda ve Ambalaj Sun-Pa Gıda ve Ambalaj Sun-Pa Gıda ve Ambalaj
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Sun-Pa Gıda ve Ambalaj İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Sun-Pa Gıda ve Ambalaj Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Sun-Pa Gıda ve Ambalaj Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Sun-Pa Gıda ve Ambalaj İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Sun-Pa Gıda ve Ambalaj Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 494 43 95 / 0544 840 91 13
  E-posta
  info@sunpak.com.tr
  Adres
  İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Mah. Marmara Sanayi Sitesi Yolu Marmara Sanayi Sit. J Blok NO:97 Küçükçekmece/İstanbul