Kombi Tamircisi Onaylı
@kombitamircisi
bi maxi
 • @kombitamircisi
  10.12.2018 17:39
  Hızlı ve Garantili Çözümler için Kombitamircisi.com.tr
  Kombi tamircisi uzman ekipleri tarafından kusursuz hizmet almak isterseniz, 444 1 837 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir, kayıt oluşturabilirsiniz.
  Elektrikli Ev Aletleri

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Elektrikli Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

  Elektrikli Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri
Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

Aden Kombi

2000 ₺

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Kombi Tamircisi firması 1994 tarihinden bu yana kombi, şofben, kazan, brülör, kaskad sistem sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti sunarak hemen her tür arızada çözüm garantisi sunmaktadır. Yılların deneyimine sahip olan firma, her marka cihazlara kaliteli servis ve işçiliği ile birlikte uzman kadrosu ile gereken müdahaleyi yerinde yaparak kullanıcılarını memnun etmekte ve hizmetlerine de garanti vermektedir. Aynı gün içerisinde hizmet garantisi sunan firma genel merkezlerden bağımsız hizmet veren özel servistir. Geniş hizmet ağı, uzman kadrosu, eğitim almış ve her konuda bilgili olan call center çalışanları ile müşterilerinin beklentisi olan hizmeti vaktinde sunarak tüm kullanıcılarını memnun etmektedir. Kombi, kazan, şofben, brülör, kaskad sistem cihazlarınızda meydana gelen sıcak su arızası, petekler ısınmıyor arızası, basınç yükseliyor-düşüyor arızası, ses yapma sorunları gibi birçok arıza durumunda en uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerine yardımcı olan firma, daha uzun yıllar sektörde yer edinme çabası ile ilerlemeye devam edecektir. Genel olarak ısıtma cihazlarınızda yaşadığınız her tür sorunun kısa sürede kalıcı ve garantili çözümü için, arıza onarım, her tür tamirat, bakım, tesisat yıkama (petek yıkama) için, yerden ısıtma sistemi için, ihtiyacınız olan gaz alarm cihazı veya kombi regülatörü gibi birçok ekstra ürün için firmadan yardım alabilirsiniz. Firma, Vaillant, Baymak, Demirdöküm, Protherm, Viessmann, Ferroli, Buderus, Eca, İmmergas, Ariston, Arçelik gibi birçok markalı kombi, kazan, brülör, kaskad sistem gibi birçok ürüne özel servis konumunda hizmet vermektedir.

  Firma Web Sitesi: https://kombitamircisi.com.tr

  Tırnak Kapat
  Kombi Tamircisi Kombi Tamircisi Kombi Tamircisi Kombi Tamircisi
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Kombi Tamircisi İçin Ne Dediler?

Profil
Hikmet Nedim
İşini bilen kaliteli kurumsal firma. İşi bittikten sonra ilgi ve alakayı kesmiyorlar ne zaman arasam yardımcı oldular.
Tümünü Yükle

Kombi Tamircisi Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Kombi Tamircisi Hakkında Yorum Yap!
  Ortalama Firma Puanı:

  Kombi Tamircisi İçin Ne Dediler?

  Profil
  Hikmet Nedim
  İşini bilen kaliteli kurumsal firma. İşi bittikten sonra ilgi ve alakayı kesmiyorlar ne zaman arasam yardımcı oldular.
  Tümünü Yükle

  Kombi Tamircisi Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  444 1 837 / 0507 961 02 11
  E-posta
  info@kombitamircisi.com.tr
  Adres
  Esentepe Mah. Milangaz Cad. Asia Residence NO:73 K:7 D:19 Kartal/İstanbul