Kombi Hocası Onaylı
@kombihocasi
bi maxi
 • @kombihocasi
  16.05.2019 09:07
  Ücretsiz Arıza Tespiti
  3 yıl içerisinde bizden hizmet almış olan kullanıcılarımızdan, tek sefere mahsus olarak arıza tespitlerini ücretsiz yapıyoruz.
 • @kombihocasi
  15.05.2019 10:28
  Kombi Hocası
  Kombi, klima, kazan gibi arızalarda bizlere ulaşarak çağrı merkezimizden sorun hakkında bilgiler alabilirsiniz. İletişim : 444 1 837
 • @kombihocasi
  15.05.2019 10:09
  Kombi Bakımında Kampanya
  Komşunu da getir kampanyası! 3 ve üzeri kombilerde %40a varan indirimi kaçırmayın!
  Elektrikli Ev Aletleri

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Elektrikli Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

  Elektrikli Ev Aletleri
Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

Gaz Alarm Cihazı

300 ₺

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Kombi Hocası firması 1994 tarihinden bu yana kombi, klima, şofben, brulör, kazan, kat kaloriferi konusunda kullanıcılarına en iyi hizmeti vermektedir. Çalışmalarında odaklandığı konu kullanıcılarının memnuniyeti olan firma, uzman kadrosu, tedarikli araçları ile günün her saatinde beklenen hizmetleri en kaliteli şekilde, en ekonomik fiyatlara, garantiler eşliğinde sunmaya hazırdır. Firmanın temel amacı kullanıcılarının sorunları ile ilgilenmek, yerinde pratik ve kalıcı çözümler sunmak, sorunları kesin olarak şekilde sonuçlandırmaktır. Bu nedenledir ki bu günlere kadar taşıdığı başarılarını daimi hale getirecek ve yine kullanıcılarının yanında olacaktır. Vrv, vrf sistem, chiller sistem, multi split, salon tipi, split klimalarınızın periyodik bakımı, arıza onarımı, demontajı, montajı, gaz şarjı dolumu gibi hemen her işlemi için, kombi-kazan-brulür-kat kaloriferi gibi cihazlarınızın her tür arıza onarımı, senelik bakımı, genel kontrolü gibi işlemleri için, yerden ısıtma veya radyatörlü sistemlerin temizliği, tesisat yıkama gibi birçok işlem için firmayı güvenle tercih edebilirsiniz. Firma tüm markalara genel merkezlerden bağımsız şekilde hizmet sunmakta olan özel servis konumunda huzurlarınızdadır.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Kombi Hocası İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Kombi Hocası Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Kombi Hocası Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Kombi Hocası İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Kombi Hocası Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 306 33 33 / 0507 961 02 14
  E-posta
  info@kombihocasi.com
  Adres
  Esentepe Mh. Anayurt Cd. Hazal Sk. No:9 Kartal/ İstanbul