Alfa Halı Yıkama Fabrikası Onaylı
@alfahaliyikamafabrikasi
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Yıkama Yıkama Yıkama Yıkama

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


  Temizlik Hizmeti
  İş Yeri Temizleme
  Ev Temizliği
  Koltuk Yıkama
  Paspas Yıkama
  Kilim Yıkama
  Battaniye Yıkama
  Yün Yıkama
  Overlok & Saçak Tamiri
  Yıkama Hizmeti
  Halı Yıkama

Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Alfa Halı Yıkama Fabrikası firması çalışmalarını uzun yıllardır sektöründe en iyi şekilde uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir. Firma halı yıkama konusundaki hizmetlerini Era 111 Halı şampuanı kullanmaktadır. Ülkemizin en kaliteli şampuanını kullanmakta olan firma işini özendiği kadar müşterilerini de düşünmektedir. Era 111 Halı Şampuanı antistatik antibakteriyel halılara parlaklık vermektedir. Yani firmaya bıraktığınız halılarınız matlaşma veya renkte solma durumlara maruz kalmayacağı gibi aksine daha parlak ve canlı olacaktır. Halılarınızdaki her tür lekeyi de çıkarak uygulamalar özel makineler ile yapılmaktadır. Kirli, lekeli veya tozlu fark etmez her çeşit halının yıkanması için size yardımcı olan firmayı her daim tercih edebilirsiniz. Firma kendinden emin bir şekilde uzman ekibi ve kesintisiz hizmetleri ile huzurunuzdadır. Firmanın sunduğu ücretsiz hızlı servis olanaklarından da yararlanabilirsiniz.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Alfa Halı Yıkama Fabrikası İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Alfa Halı Yıkama Fabrikası Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Alfa Halı Yıkama Fabrikası Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Alfa Halı Yıkama Fabrikası İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Alfa Halı Yıkama Fabrikası Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 270 12 85 / 0538 827 74 37
  E-posta
  admin@alfahaliyikama.com
  Adres
  Yeşilce Mah. Duygu Sok. NO:24/A Kağıthane/İstanbul