Kemal Tepretoğulları Kadıköy Onaylı
@kemaltepretogullarikadikoy
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Kemal Tepretoğulları Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. firması Renault ve Dacia markalarının hem yetkili servisi hem de yetkili satıcısıdır. Firma hem İstanbul Kadıköy ilçesinde hem de yine İstanbul Ataşehir ilçesinde hizmetlerine devam etmektedir. Firma 1985 tarihinde Üsküdar ilçesinde çalışmalarını Renault yetkili satıcısı olarak başlatmıştır. 1986 tarihinde satış sonrası gerekli olan arıza onarım gibi hizmetleri de vermek amacı ile Acıbadem de hizmet sunmaya başlamış 199 tarihine gelindiğinde Kadıköy Kızıltoprak bölgesinde 2.şubesinin açılışını yapmıştır. 1994 tarihine gelindiğinde ise Kemal Tepretoğulları Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. ni kurmuş AXA OYAK SİGORTA A.Ş. yetkili acentesi konumunda sigorta taleplerine yanıt vermeye başlamıştır. Firma yıllardır sektöründe en iyi hizmetleri sunmuş ve hala da sunmaya devam etmektedir. Araç satışı, satış sonrası arıza onarım, araç kiralama (rent a car) hizmetleri de sunmaktadır.

  Tırnak Kapat
  Kemal Tepretoğulları Kadıköy Kemal Tepretoğulları Kadıköy
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Kemal Tepretoğulları Kadıköy İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Kemal Tepretoğulları Kadıköy Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Kemal Tepretoğulları Kadıköy Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Kemal Tepretoğulları Kadıköy İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Kemal Tepretoğulları Kadıköy Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 327 44 44
  E-posta
  info@kemaltepretogullari.com.tr
  Adres
  Acıbadem Mah. Bağ Sok. NO:19 Kadıköy/İstanbul