Dry Kadınca Kuru Temizleme ve Terzi Onaylı
@drykadincakurutemizlemeveterzi
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Dry Kadınca Kuru Temizleme ve Terzi adı altında hizmet sunan firma, sektöründe oldukça başarılıdır ve çalışmalarını da her zaman kesintisiz olarak gerçekleştirmektedir. Kurut temizleme alanında hizmet sunan firma hizmetlerini kişiye özel olarak da gerçekleştirmektedir. Yani kıyafetlerinizin kuru temizleme ile temizlenmesini, lekelerinin çıkarılmasını istiyorsanız bunun yanı sıra güvenilir bir terziye ihtiyacınız varsa firmayı her daim arayabilirsiniz. Firma özel sipariş de almaktadır. Düğün veya mezuniyet için abiye, elbise, takım elbise gibi birçok siparişiniz bedeninize ve zevkinize göre özel hazırlanmaktadır. Her tür kuru temizleme ve terzi hizmetlerinde firmaya güvenebilir, güvenle tercih edebilirsiniz.

  Tırnak Kapat
  Dry Kadınca Kuru Temizleme ve Terzi Dry Kadınca Kuru Temizleme ve Terzi Dry Kadınca Kuru Temizleme ve Terzi Dry Kadınca Kuru Temizleme ve Terzi
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Dry Kadınca Kuru Temizleme ve Terzi İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Dry Kadınca Kuru Temizleme ve Terzi Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Dry Kadınca Kuru Temizleme ve Terzi Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Dry Kadınca Kuru Temizleme ve Terzi İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Dry Kadınca Kuru Temizleme ve Terzi Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 346 22 97
  E-posta
  drykadinca@gmail.com
  Adres
  Göztepe Mah. Tanzimat Sok. NO:24 Kadıköy/ İstanbul