Eubsa Turkey Onaylı
@eubsaturkey
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  1980 li yılların başında güvenlik ve antiterör konularında bir ekip tarafından, EUBSA (EU Brillstein Security Agency) nin ilk şirketi konumunda olan Brillstein Security Group'un temeli atılmıştır. Şirket; dünya genelinde anti-terör, dolandırıcılık ve hırsızlık karşıtı araştırma ayrıca istihbarat üstüne uzmanlaşmış, güvenlik hizmeti çalışmalarını başlatmıştır. Sonrasında sektöründeki uzman ekiplerin yetersiz olduğunu düşünen ve kanaat getiren firma, dünyanın farklı bölgelerinden gelen güvenlik personelleriyle birlikte EFFACT kurslarını geliştirmiş ve eğitimlere başlamıştır. Dünya çapında 550 ofisten oluşmakta olan Brillstein Security Group (BSG) içinde EUBSA, 1.sınıf güvenlik hizmetlerinin ana sağlayıcısı konumundadır. Firma sadece özel koruma ve güvenlik alanında değil aynı zamanda; tesis yönetim ve işletme hizmetleri, endüstriyel temizlik hizmetleri, catering hizmetleri, kafeterya işletmeciliği, elektrik-mekanik teknik bakım onarım hizmetleri, bahçe bakımı-peyzaj işlemleri, haşere ve böcek ilaçlama-kemirgenle mücadele hizmetleri, destek ve personel tedarikçisi konularında da hizmet sunmaktadır.

  Tırnak Kapat
  Eubsa Turkey Eubsa Turkey
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Eubsa Turkey İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Eubsa Turkey Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Eubsa Turkey Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Eubsa Turkey İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Eubsa Turkey Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 470 03 12
  E-posta
  info@eubsaturkey.com
  Adres
  Osmanağa Mah. Dere Gazinosu Sok. NO:17 Kadıköy/İstanbul