Yalçınkaya Evden Eve Nakliyat Onaylı
@yalcinkayaevdenevenakliyat
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Nakliye Nakliye Nakliye Nakliye

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Yalçınkaya Evden Eve Nakliyat firması genç ve dinamik yapısı ayrıca profesyonel ekibi ile taşımacılık sektöründe yıllardır şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yani nakliye hizmeti sunmaktadır. Ev eşyalarınız veya taşınması gereken eşyalarınız önce yerinde ambalajlanır, sonra paketleme malzemeleri ile sarılır ve araçlara titizlikle yüklenir. Taşınacak olan yere yine zarar vermeksizin sigortalı şekilde taşınarak eşyalarınız her tür duruma karşı güvence ve garanti altına alınır. Firmanın bu sektör ve hizmetlerindeki tek düşüncesi “Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesidir. Ve her eşya taşıma işlemini kendi eşyası gibi düşünerek çalışmaktadır. Eşya taşımacılık sektöründe en iyi hizmeti sunan firma uzman ekibi ile çalışmalarını kusursuzca gerçekleştirir. Ofis-fuar-ev-iş yeri taşımacılığı konusunda firma hem komple hem de parsiyel yani parça eşya taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Yalçınkaya Evden Eve Nakliyat İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Yalçınkaya Evden Eve Nakliyat Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Yalçınkaya Evden Eve Nakliyat Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Yalçınkaya Evden Eve Nakliyat İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Yalçınkaya Evden Eve Nakliyat Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 920 07 58 / 0534 072 99 58
  E-posta
  info@yalcinkayaevdeneve.com
  Adres
  Merkez Mah. Refah Sok. NO:5/9 Güngören/İstanbul