Kervan Lazer Kesim Onaylı
@kervanlazerkesim
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


  Firmanın Sunduğu Hizmetler

  Dijital Baskı

Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Kervan Lazer Kesim firması 2005 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana kendini sürekli yenilemiş ve geliştirmiştir. Çalışmaları boyunca her zaman müşteri memnuniyetini esas alan firma ilk günden bu yana çalışmalarındaki bu ilkesini yerine getirmiş ve hala da aynı amaçla çalışmalarını sürdürmektedir. Firma lazer kesim alanında her tür; kumaş, tekstil, giyim, hediyelik eşya, ayakkabı üzerine lazer kesimle dekorasyon alanında son model tasarımlar kullanarak birbirinden güzel ve şık kesimler uygulamaktadır. Tabi bu uygulamaları sadece tekstil üzerine değil ahşap, çanta üzerine de uygulamaktadır. Bunun yanı sıra özel siparişler de alarak isteğe bağlı, mutfak süsleri, evlerin giriş kısımlarına asılan hoş geldin lazer kesim aynaları, isimli saatler, anahtarlıklar ve buna benzer daha birçok alanda uygulamalarını müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

  Tırnak Kapat
  Kervan Lazer Kesim Kervan Lazer Kesim Kervan Lazer Kesim Kervan Lazer Kesim
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Kervan Lazer Kesim İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Kervan Lazer Kesim Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Kervan Lazer Kesim Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Kervan Lazer Kesim İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Kervan Lazer Kesim Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  / 0539 345 69 75
  E-posta
  info@kervanlazerkesim.com
  Adres
  Sanayi Mah. Çavuşoğlu Sok. NO:13/A Güngören/İstanbul