Bilgiç Mühendislik Onaylı
@bilgicmuhendislik
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


  Firmanın Sunduğu Hizmetler

  Isıtma ve Soğutma
  Beyaz Eşya Servisi
  Tesisat

Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Bilgiç Mühendislik Doğalgaz ve Isı Sistemleri firması İGDAŞ 70000786 yetki numarası ile beraber İstanbul doğalgaz firmaları arasında yerini almaktadır. Yaklaşık 1000 daireye doğalgaz proje tesisat gaz açma hizmeti vermekte olan firma uzman ekibi ile çalışmalarına kusursuz şekilde devam etmektedir. Komi satışı ile birlikte montaj hizmeti de sunan firma, başarılarını daimi şekilde yükseltmeye devam edecektir. Sektöründeki deneyim ve tecrübeleri 15 yıla dayanan firma; doğalgaz iç tesisatına dahil olmak üzere, kombi, petek vitrifiye tesisat işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Sadece kombi almak için değil aynı zamanda klima almak, radyatör almak, İGDAŞ doğalgaz projesi çizdirmek, doğalgaz tesisatı döşetmek, kalorifer tesisatı döşetmek, şömine, doğalgaz sobası, termosifon, şofben satın almak, dairenize taktırmak için de yine firmayı tercih edebilirsiniz.

  Tırnak Kapat
  Bilgiç Mühendislik Bilgiç Mühendislik Bilgiç Mühendislik Bilgiç Mühendislik
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Bilgiç Mühendislik İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Bilgiç Mühendislik Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Bilgiç Mühendislik Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Bilgiç Mühendislik İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Bilgiç Mühendislik Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 418 55 18 / 0553 354 48 29
  E-posta
  info@kombiklimafiyatlari.com
  Adres
  Yıldıztabya Mah. Yıldıztabya Cad. NO:123/A Gaziosmanpaşa/İstanbul