Kervan Lazer Kesim Beyazıt Şubesi Onaylı
@kervanlazerkesimbeyazitsubesi
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


  Firmanın Sunduğu Hizmetler

  Dijital Baskı

Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Kervan Lazer Kesim firmasının kuruluşu 2005 tarihidir. Kurulduğu günden beri firma kendini sektöründe geliştirmiş ve ilerletmiştir. Çalışmalarındaki esas amacı müşterilerini memnun etmek ve onları memnun etmek için de onların istekleri doğrultusunda uygulamalar yapabilmektir. Lazer kesim alanında sadece tekstil ürünlerine değil aynı zamanda dekorasyon olarak da kullanılabilen; hediyelik eşya, ayakkabı, mutfak süsleri, ev giriş kısımlarında duvara asılan aylar, isim veya tarih girilen saatler, anahtarlıklar ve buna benzer daha birçok ürün üzerinde uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Siz sadece müşteri olarak ne istediğinizi tam olarak firmaya belirtin yeter. Firma uzman ekibi ile kısa sürede beklediğiniz hizmeti sunacak ve bu alanda size her zaman yardımcı olacaktır.

  Tırnak Kapat
  Kervan Lazer Kesim Beyazıt Şubesi Kervan Lazer Kesim Beyazıt Şubesi Kervan Lazer Kesim Beyazıt Şubesi Kervan Lazer Kesim Beyazıt Şubesi
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Kervan Lazer Kesim Beyazıt Şubesi İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Kervan Lazer Kesim Beyazıt Şubesi Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Kervan Lazer Kesim Beyazıt Şubesi Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Kervan Lazer Kesim Beyazıt Şubesi İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Kervan Lazer Kesim Beyazıt Şubesi Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  / 0538 698 94 98
  E-posta
  info@kervanlazerkesim.com.tr
  Adres
  Mimar Hayrettin Mah. Çilavcı Sok. NO:4 Fatih/İstanbul