Yurteri Yapı Malzemeleri Onaylı
@yurteriyapimalzemeleri
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Tadilat Dekorasyon

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


  İnşaat & Hafriyat
  Altyapı
  Bina Yıkımı
  Hafriyat
  Müteahhit
  Prefabrik Yapı
  Restorasyon
  Sondaj

Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Yurteri Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Hafriyat Madencilik Tic. Ltd. Şti. sektöründe en iyi hizmeti sunmaya odaklı bir firmadır. Firma inşaat ve hafriyat sektöründe kullanılmakta olan her tür malzemelerin satışını yapmaktadır. Hırdavat ve nalbur olarak çalışmalarını gerçekleştiren firmada her tür malzemeleri en kaliteli olanlarından bulabileceğinize emin olabilirsiniz. İnşaat, nalbur sektöründe ihtiyaç duyulan her tür tamir takım çantası malzemeleri, inşaat için her tür güvenlik kıyafetleri ve malzemeleri, alçılar, boya çeşitleri kısacası akla gelebilecek her tür yapı malzemesi firma mağazasında yer almaktadır. Bu sektörde hizmet sunan firmalar veya bu alanda malzemeye ihtiyaç duyan tüm müşteriler firmadan yardım talep edebilirler.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Yurteri Yapı Malzemeleri İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Yurteri Yapı Malzemeleri Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Yurteri Yapı Malzemeleri Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Yurteri Yapı Malzemeleri İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Yurteri Yapı Malzemeleri Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 435 82 36
  E-posta
  yurteriyapi@gmail.com
  Adres
  Ömerli Mah. Ömerli Cumhuriyet Park İçi Yolu Çekmeköy/İstanbul