Green Life Haşere İlaçlama Onaylı
@greenlifehasereilaclama
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  İlaçlama dünyası birçok bilinmeyeni bir araya getirir. Bu sektörde kazananlardan olmak için de doğru adımlar atmak gerekir. Bu alanda kendini geliştiren firma kurucusu firmayı 2014 tarihinde İstanbul’da kurmuştur. İlaçlama sektöründe en zor uygulamaları bile en pratik yöntemlerle çözüme ulaştırmayı başaran firma, her geçen gün müşteri portföyünü artırmış, kendini çalışmalarındaki başarılarıyla kanıtlamıştır. Aslen Ordulu olan firma kurucusu, Karadeniz Bölgesinde haşere kontrolü konusunda sektörün ihtiyaçlarını da analiz etmiş, buradaki hemşerilerine de profesyonel hizmetler sunmayı görev edinmiştir. Bulunduğunuz yerdeki zararlı haşerelerden kısa sürede kurtulmak isterseniz firmayı güvenle tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekibiyle profesyonel hizmetler sunan firma her daim huzurlarınızdadır.

  Tırnak Kapat
  Green Life Haşere İlaçlama Green Life Haşere İlaçlama Green Life Haşere İlaçlama Green Life Haşere İlaçlama
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Green Life Haşere İlaçlama İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Green Life Haşere İlaçlama Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Green Life Haşere İlaçlama Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Green Life Haşere İlaçlama İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Green Life Haşere İlaçlama Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 484 08 06 / 0533 615 52 68
  E-posta
  greenlifeilaclama@gmail.com
  Adres
  Aydınlar Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Ahlat Sok NO:108 Çekmeköy/İstanbul