Hasharat Böcek İlaçlama Onaylı
@hasharatbocekilaclama
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Haşere ve böceklerle uğraşmak sanıldığı kadar kolay değildir. İnsanların çoğu eski yöntem uygulayarak kurtulmaya çalışır. Çevresinden duyduklarını yapar ya da araştırmaları sonucunda çıkan bilgileri dikkate alır uygular. Ancak hem kendi hem de çevresinde bulunan canlıların hayatlarını riske attığını bilmez. Haşerelerle mücadelede Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ruhsatlı ilaçlarla ve mesul müdürler kontrolündeki biyosidal ürün kullanma belgesine sahip uzman ekipler tarafından işlemin yapılması ön görülür. Hasarat Böcek İlaçlama firması da kurulduğu günden beri Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler kullanarak hizmetler sunmaktadır. İlaçlama yapılacak olan bölgede önce bir keşif yapan, ardından zararlı canlı çeşidine bağlı olarak uygulama yöntemi seçen, sonrasında işlemlerini kalıcı ve kesin olacak şekilde gerçekleştiren firmaya bu alanda güvenebilirsiniz. Firma İstanbul ilinin tüm ilçelerinde ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

  Tırnak Kapat
  Hasharat Böcek İlaçlama
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Hasharat Böcek İlaçlama İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Hasharat Böcek İlaçlama Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Hasharat Böcek İlaçlama Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Hasharat Böcek İlaçlama İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Hasharat Böcek İlaçlama Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 238 85 63 / 0507 120 85 05
  E-posta
  hasharatservice@gmail.com
  Adres
  Halıcıoğlu Mah. Boncuk Sok. NO:2 Beyoğlu/İstanbul