Eta Zemin Onaylı
@etazemin
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


  Firmanın Sunduğu Hizmetler

  İnşaat & Hafriyat

Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Eta Zemin firması çalışmalarını 2006 tarihinde başlatmıştır. Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde temeli atılan firma; yoğun ve yorucu uzmanlaşma döneminin ardında 2014 tarihinde İstanbul piyasasına adım atmıştır ve çalışmalarını da başarılı bir şekilde sürdürmüştür. 2016 tarihine geldiğinde kurumsallaşan ve ülkemiz çapında büyümeyi hedefleyerek yola çıkan firma; Eta Zemin Teknolojileri İnş. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında konusunda uzman, deneyimli ve tecrübeli ekini ile mesleki gelişmeleri takından izleyerek, takip ederek disiplinli çalışma temposu içinde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. “Güvenli Yaşama İlk Adımı Biz Atıyoruz” sloganı ile çalışmalarını gerçekleştiren firmaya bu alanda güven duyabilirsiniz.

  Tırnak Kapat
  Eta Zemin Eta Zemin Eta Zemin Eta Zemin
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Eta Zemin İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Eta Zemin Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Eta Zemin Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Eta Zemin İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Eta Zemin Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 807 07 07 / 0532 067 38 91
  E-posta
  info@etazemin.com.tr
  Adres
  Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı NO:135 Plaza Yakuplu B Blok K:3 D:16 Beylikdüzü/İstanbul