Vedarko Metal Onaylı
@vedarkometal
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Vedarko Metal firması 2003 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden beri hızla büyüyen firma, sürekli olarak da ürün yelpazesini genişletmiştir. Metal yüzey işlem sektöründe ilkleri başaran firma, daha uzun süre sektöründe yer edinmeyi ilke edinerek ve tabi ki müşterilerini de çalışmaları ile memnun ederek yoluna devam edecektir. Elektropolisaj işlerini fason olarak uygulamakta olan firma; her çeşit paslanmaz serisi paslanmazların korozyon direncini artırmak, hijyenik ve antibakteriyel özellikler kazandırmak, döküm sonrasında yüzey kısımda yer alan kötü ve çirkin görüntüyü almak, uzun süre parlaklık sağlayan bir görüntü oluşturmak ve çapak almak için bu hizmeti gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda 420-430 paslanmaz serisi ürünleri, özellikle de gemi ve yat iskelelerinde kullanılmakta olan paslanmaz parçaların, döküm ve normal imalat fark etmeksizin her tür makine, beyaz eşya, inşaat, tıbbi aletler, otomotiv, gıda gibi sektörlerde kullanılan, paslanmaz serisi ürünlerin, bahçe ve park mobilyalarının elektropolisaj yüzey işlemlerini yapmaktadır.

  Tırnak Kapat
  Vedarko Metal Vedarko Metal Vedarko Metal Vedarko Metal
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Vedarko Metal İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Vedarko Metal Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Vedarko Metal Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Vedarko Metal İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Vedarko Metal Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 876 33 56 / 0537 748 55 30
  E-posta
  vedarko@vedarko.com
  Adres
  Organize Sanayi Bölgesi Mermerciler Sanayi Sit. 13.Cad. NO:A2/20 Beylikdüzü/İstanbul