Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma Onaylı
@bantasnakitvekiymetlimaltasima
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Güvenlik

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


  Güvenlik Firmaları

Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma firması 8 Ocak 2009 tarihinde kurulmuştur. Denizbank, Finansbank, Türk Ekonomi Bankası ortaklığında kurulmuştur. Firmanın sektörde bulunmasındaki temel amaç nakit, kıymetli evrak, kıymetli maden gibi kıymetli eşyaların en güvenilir şekilde toplanmasını, dağıtılmasını, saklanmasını sağlayabilmektir. Ayrıca ATM yüklemeleri konusunda da hem kuyumculuk hem de bankacılık sektöründe en iyi hizmeti sunar. Nakit taşımacılığı, kıymetli mal ve evrak taşımacılığı, uçak altı değerli kargo taşımacılığı, TCMB para çekme ve yatırma konusunda hizmet sunan firma ayrıca banknot işleme, balyalama, madeni para işleme, sayım, torbalama hizmetleri de sunar. Bunun yanı sıra firma özel güvenlik hizmetleri de sunar. Yasalar kapsamında oluşturulan özel güvenlik ekibi ile talep edilen her noktanın güvenlik ihtiyaçlarına karşılık verir.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 404 11 00
  E-posta
  info@bantastr.com
  Adres
  Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sok. İmpa İş Merkezi NO:12 K:7 Beykoz/İstanbul