AC Organizasyon & Event Management Onaylı
@acorganizasyon_eventmanagement
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Organizasyon alanında her şeyden önce müşteri beklentisine yanıt veren, onları güler yüzüyle karşılayan ve mutlu eden AC Organizasyon & Event Management firması, dün olduğu gibi geçmişten günümüze tüm güzellikleri ve müşterilerine özel hizmetleri ile huzurunuzdadır. Organizasyon alanında birçok hizmeti uzman ekibi ve kaliteli ekipmanları ile sunan firmaya güvenerek sorunsuz en iyi hizmetlerden yararlanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Firma sektöründe geçmişten günümüze; Konser Reklam AVM Etkinlikleri Fuar Kongre Toplantı Davet Açılış Lansman Geceleri Bayii Toplantıları Özel Günler Havai Fişek Gösterileri Ekipman Kiralama Grafik Tasarım Reklam ve Baskılı Malzemeler Katalog Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekim Promosyon Ürünleri Road Show Organizasyonu hizmetleri sunmaktadır.

  Tırnak Kapat
  AC Organizasyon & Event Management
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

AC Organizasyon & Event Management İçin Ne Dediler?

Tümünü Yükle

AC Organizasyon & Event Management Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  AC Organizasyon & Event Management Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  AC Organizasyon & Event Management İçin Ne Dediler?

  Tümünü Yükle

  AC Organizasyon & Event Management Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 274 25 94 / 0533 931 51 20
  E-posta
  ahmet.can@acorganizasyon.com.tr
  Adres
  Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı NO:46 Beşiktaş/İstanbul