Maped Ofis ve Kırtasiye Ürünleri Onaylı
@mapedofisvekirtasiyeurunleri
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Maped Ofis ve Kırtasiye Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. firması ilk olarak 1947 tarihinde pirinç pergel üretimi ile çalışmalarını başlatmıştır ve Manufacture dArticles de Précision Et de Dessin adı ile kurulmuştur. 1985 tarihine gelindiğinde firma MAPED makas üretimine geçmiştir. 1992 tarihinde çeşitlendirme süreci devam etmiş ve Mallat şirketini satın alarak silgi ürünlerinin üretimine geçmiş ve satış hizmetleri sunmaya başlamıştır. 1993 tarihinde Çin’de üretim iştiraki oluşturmuş ve zımbalar, delgeçler ve ofis aksesuarlarının imalatına geçmiştir. 1996 tarihinde kalemtraş imalatı, 1997 tarihinde okul aksesuarları imalatı yapmıştır. 2009 tarihine kadar gelişmelerini sürdüren firma bu tarihte ülkemiz yani Türkiye iştiraki oluşturmuştur. Günümüzde ise üretimini yaptığı ürünlerini satmaya ve müşterilerinin beklediği çeşitliliği sunmaya devam etmektedir.

  Tırnak Kapat
  Maped Ofis ve Kırtasiye Ürünleri Maped Ofis ve Kırtasiye Ürünleri Maped Ofis ve Kırtasiye Ürünleri Maped Ofis ve Kırtasiye Ürünleri
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Maped Ofis ve Kırtasiye Ürünleri İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Maped Ofis ve Kırtasiye Ürünleri Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Maped Ofis ve Kırtasiye Ürünleri Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Maped Ofis ve Kırtasiye Ürünleri İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Maped Ofis ve Kırtasiye Ürünleri Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 250 75 99
  E-posta
  bilal.ozkose@maped.com.tr
  Adres
  Cihannuma Mah. Barbaros Bulvarı Dörtyüzlü Çeşme Sok. NO:2 K:4 D:5 Beşiktaş/İstanbul