Eren Halı Yıkama Onaylı
@erenhaliyikama
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Yıkama Yıkama Yıkama Yıkama

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Genel olarak ev ve her tür iş yerinde kullanılan halılar konutların olmazsa olmazıdır. Koltuk takımlarına göre, perdelere göre özenle seçilen halıların yanlış kullanımı veya yanlış temizliği halıların yıpranması kadar yırtılmasına ve çöpe atılmasına neden olabilir. Her ne kadar iyi bir sonuç elde edilemiyor olsa da müşteriler genelde evde silme ve yıkama işlemleri deniyor. Yanlış deterjan veya şampuan kullanımı ise halıların renginde solma, yırtılma, aşınma gibi durumlara neden olabilir. Bu gibi durumları engellemek adına kurulan Eren Halı Yıkama firması, halılarınızı cinsine ve kumaşına göre son teknoloji makinaları ve zararsız şampuanları ile yıkamaktadır. Firma tarafından alınan tüm halılarınız önce toz alma makinelerinden geçirilir, ardından otomatik yıkama makinelerine alınır, otomatik sıkma ve kurutma makinelerine alınır, otomatik hava alma ve paketleme makinelerinden geçirilir ve sizlere teslim edilir. Firma 600 m2 lik bir alanda yerinde veya makinede halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye ve yorgan yıkama gibi hizmetleri uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Eren Halı Yıkama İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Eren Halı Yıkama Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Eren Halı Yıkama Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Eren Halı Yıkama İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Eren Halı Yıkama Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 687 61 61 / 0532 350 26 31
  E-posta
  info@erenyikama.com
  Adres
  Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad. 31. Sok. NO:70 Başakşehir/İstanbul