Çoruh Asansör Onaylı
@coruhasansor
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Asansör Asansör Asansör Asansör

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Çoruh Asansör firması adını Artvin in sembolü olan Çoruh Nehrinden almıştır. Firma 1964 tarihinde Assan Asansör adı altında kurulmuş ve 1972 tarihine kadar aynı isimle hizmet sunmuştur. Bu tarihten sonra ise İstanbul Güngören ilçesine taşınmış ve ismini Çoruh Asansör olarak değiştirmiştir. Kendini gün geçtikçe geliştiren firma 1996 tarihinde İkitelli Organize Sanayi Bölgesine taşınmıştır. Prensiplerinden ödün vermeden çalışmakta olan firma hidrolik, hasta, yarım otomatik, yük, panoramik, monşer ve insan asansörü imalatını yaparak tüm müşterilerinin huzuruna sunmaktadır. Firma asansör sektöründe önce mühendislik hizmeti sunar. Kurulumu yapılacak olan asansör için proje çizer. Daha sonrasında müşavirlik yaparak montajı yapılacak asansörün mevduatlara uygun olup olmadığını belirler. Her tür asansör çeşidini uzman ekibi ile monte eder, montaj işlemi sonrası asansör bakımı, asansör revizyonu, arıza onarımı, tamir gibi birçok işlemi yaparak kullanıcısına bu alanda da yardımcı olur.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Çoruh Asansör İçin Ne Dediler?

Profil
Ataman YILMAZ
Resmi bir Kurum çalışanıyım.
Tümünü Yükle

Çoruh Asansör Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Çoruh Asansör Hakkında Yorum Yap!
  Ortalama Firma Puanı:

  Çoruh Asansör İçin Ne Dediler?

  Profil
  Ataman YILMAZ
  Resmi bir Kurum çalışanıyım.
  Tümünü Yükle

  Çoruh Asansör Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 671 01 21
  E-posta
  info@coruhasansor.com
  Adres
  İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Turgut Özal Cad. Güngören-Bağcılar Sanayi Sit. 5. Blok NO:1 Başakşehir/İstanbul