Doğa Stor Perde ve Koltuk Yıkama Onaylı
@dogastorperdevekoltukyikama
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Yıkama Yıkama Yıkama Yıkama

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Doğa Stor Perde ve Koltuk Yıkama firması İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında 2010 tarihinden bu yana hizmet sunmaktadır. Hizmetlerinde elde ettiği deneyimler ve tecrübeler sebebi ile her yaptığı işten başarılı sonuçlar eşliğinde çıkan ve çalışmalarına da aynı şekilde devam eden firma, uzman ekibi ile yine huzurlarınızdadır. Firma yıkama alanında stor perde yıkama hizmeti ile koltuk yıkama hizmetleri sunar. Son sistem ultrasonik stor perde yıkama makinaları ile müşterilerden gelen perdeler yıkanır. Yıkanan perdeler özel olarak yapılan perde kurutma askılarında tozdan ve kötü hava koşullarından uzaklaştırılarak kurutmaya bırakılır. Kurutma aşamasından sonra güzelce sarılır ve müşterisine teslim edilir. Firma ayrıca kirlenen veya lekelenen koltuklarınızı da yıkamaktadır. Yerinde veya atölyede yapılan temizlik uygulamaları da yine son teknoloji makine ve ürünlerle yapılmaktadır. Firmanın sunduğu bu hizmetlerden yararlanmak amacı ile firmayı tercih edebilirsiniz.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Doğa Stor Perde ve Koltuk Yıkama İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Doğa Stor Perde ve Koltuk Yıkama Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Doğa Stor Perde ve Koltuk Yıkama Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Doğa Stor Perde ve Koltuk Yıkama İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Doğa Stor Perde ve Koltuk Yıkama Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 699 04 34 / 0544 699 04 34
  E-posta
  info@boyrazhyusufyikama.com
  Adres
  Hürriyet Mah. Mahmutbey Cad. Şahin Sok. NO:6 D:4 Bahçelievler/İstanbul