Özakademi Eğitim ve Bilişim Merkezi Onaylı
@ozakademiegitimvebilisimmerkezi
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Özakademi Eğitim ve Bilişim Merkezi firması Oğuzhan Öz tarafından kurulmuştur. Oğuzhan Öz İstanbul Eyüp ilçesinde doğmuştur. İlk-orta ve lise dönemlerini 1.likle bitirmiştir. Ardından Marmara Üniversitesi Teknik Öğretmenlik bölümünde okulunu devam ettirmiştir. Mühendislik, Mimarlık ve Makine gibi farklı sektörlerde yöneticilik yapmıştır. 2008 tarihinde ise kenti eğitim kurumunu kurmuştur. 2009 tarihine gelindiğinde Proje tasarım üzerine Calibso Desing ofisini açmıştır. Bu şekilde kendini farklı alanlarda geliştiren Öz, 2013 tarihinde ilk şubesini açmış ve tasarım ofisini bu sayede genişletmiştir. Şu anda; mimarı proje tasarım ve görselleştirme dahil, 3d ürün tarama, grafik tasarımı, web tasarımı, 3d animasyon, 2d çizgi film, maket bina yapımı, dış cephe giydirme gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

  Tırnak Kapat
  Özakademi Eğitim ve Bilişim Merkezi Özakademi Eğitim ve Bilişim Merkezi Özakademi Eğitim ve Bilişim Merkezi Özakademi Eğitim ve Bilişim Merkezi
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Özakademi Eğitim ve Bilişim Merkezi İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Özakademi Eğitim ve Bilişim Merkezi Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Özakademi Eğitim ve Bilişim Merkezi Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Özakademi Eğitim ve Bilişim Merkezi İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Özakademi Eğitim ve Bilişim Merkezi Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 652 40 00 / 0555 471 73 86
  E-posta
  info@ozakademi.com
  Adres
  Şirinevler Mah. Meriç Sok. NO:26 Dündar İş Merkezi K:5-6 Bahçelievler/İstanbul