Dörtel Toptan Kırtasiye Onaylı
@dorteltoptankirtasiye
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Dörtel Toptan Kırtasiye firması Dörtel Kırtasiye San. Tic. Ve Ltd. Şti. ismiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Firma yılların verdiği deneyimi teknoloji ile birleştirerek müşterilerine her zaman daha iyi hizmeti sunmak adına uğraşmaktadır. Kurumsal bir firma olarak huzurlarınıza çıkan firmada aradığınız her tür okul, ofis ve kırtasiye malzemelerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz toptan dilerseniz bireysel olarak istediğiniz her ürüne sahip olabilirsiniz. Firma ürünlerini satarken müşterilerinin her biriyle ilgilenmektedir. Her birine ihtiyacı olan en iyi ürünü en ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Aradığınız her marka modeldeki her tür ürünü firma mağazasında kolaylıkla bulabilirsiniz. Ofis, okul ve kırtasiye malzemeleri alanında birçok markayı bir arada toplayan firma, her daim huzurlarınızda olacaktır.

  Tırnak Kapat
  Dörtel Toptan Kırtasiye Dörtel Toptan Kırtasiye Dörtel Toptan Kırtasiye Dörtel Toptan Kırtasiye
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Dörtel Toptan Kırtasiye İçin Ne Dediler?

Tümünü Yükle

Dörtel Toptan Kırtasiye Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Dörtel Toptan Kırtasiye Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Dörtel Toptan Kırtasiye İçin Ne Dediler?

  Tümünü Yükle

  Dörtel Toptan Kırtasiye Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 659 99 01 / 0532 461 58 48
  E-posta
  bilgi@dorteltoptankirtasiye.com
  Adres
  Mahmutbey Mah. 3. Yol Sok. İstoç Ticaret Merkezi 18.Ada NO:77 Bağcılar/İstanbul