Arkon İnşaat Onaylı
@arkoninsaat
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Çilingir Çilingir Çilingir Çilingir

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


  Çilingir Hizmeti
  Kapı Kilit Hizmeti

Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  1993 tarihinde kurulan Arkon İnşaat firması, kurulduğu günde bu yana alanındaki en iyi hizmetleri kullanıcı huzuruna getirmiş ve onları her zaman memnun etmiştir. Firma kurulduğu günden itibaren güvenlik ürünleri, nitelikli hırdavat ve nalburiye elemanları, yapı marketler için hızlı tüketim malzemelerinin satışını yapmaktadır. Master Lock, Armor, GPI gibi dünyaca ünlü markaların ülkemiz ve bölge distribütörüdür. Firmanın İstanbul ilinde geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Master Lock markalı aksesuar çanta bagaj kilitleri, anahtarlı masif pirinç asma kilit, anahtar kutuları taşınabilir para kasaları, anahtarlı lamine çelik kilit, bisiklet kilidi, ev ve ofis kilitleri, kilit askıları dövme çelik, motosikler kilidi, otomobil kilidi, paslanmaz ve marin kilitler, profesyonel seri anahtarlı kilitler, set olarak kilit, şifreli kilit ve kasa gibi daha birçok ürünün satışını yapmaktadır. Armor markalı anahtarlı ve şifreli asma kilit, motosiklet için asma kilit, marin stainless steel asma kilit satışı yapmaktadır. GPI markalı sandalye koltuk gibi birçok ev ve ofis malzemesinin ayaklarının altına koyulan yapışkanların, özel amaçlı bantların, maskeleme bandı, derz bant, kapı altı izolasyon profili, yapışkanlı askı, kapı stoperi, çocuklar için kapı, çekmece, dolap kapağı, priz ve menteşe blokajı, kapı sabitleme takozu, yönlendirme plakası, kabartma rakam, iç ve dış kullanım için termometre, çocuk banyosu termometresi, barometre, nem ölçer, hava durumu istasyonu gibi malzemelerin satışını yapmaktadır. Bunun yanı sıra boya badana işlerinde oldukça sık kullanılan her tür büyüklük ve özellikte boya badana fırçası, Atlantech markalı yüzey temizleyiciler, temizlik fırça ve malzemelerinin satış hizmetini sunmaktadır.

  Tırnak Kapat

Arkon İnşaat İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Avize Temizliğinin Püf Noktaları

Evde kristal ve pirinç avizeyi sirke ve saf alkol ile temizleme, avize taşlarını parlatma, sökmeden avize taşı temizleme işlemini kısaca makalemizde açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Jaluzi Temizliği Nasıl Yapılır?

Evde Jaluzi perde temizlerken dikkat edilecekleri, jaluzi perde bakımı, ahşap jaluzi perde yıkama ve temizleme işlemi detaylarını makalemizde kısaca açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Kadife Koltuk Temizliğinde Püf Noktalar

Evde kadife koltuktaki çay, kahve, meyve suyu lekelerini çıkarma yöntemleri, kadife koltuktaki evcil hayvan idrarını temizleme bilgisini makalemizde sunduk.

Thumbnail [100%x225]
Kumaş, Metal, Ahşap Jaluzi Perde Temizliği

Evde kumaş, ahşap, metal (alüminyum) perde temizleme, banyoda jaluzi perde yıkama teknikleri, jaluzi perde bakım ve temizlik işlemi detaylarını inceleyiniz.

Thumbnail [100%x225]
El Dokuma Halı Temizliği

El dokuma halılarınızın temizliğini yaparken su kullanmayın, halılarınızı kuru temizleme firmasına vermeyin, profesyonel halı yıkama firmasından hizmet alın.

Thumbnail [100%x225]
Halı Lekeleri Nasıl Çıkarılır?

Halı üzerindeki çay, kahve, kalem, mum, yağ, şekerleme, sakız, sos, küf lekelerini evde doğal yöntemlerle çıkarmak için yapılması gereken işlemleri sunduk.

  Arkon İnşaat Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Arkon İnşaat İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Arkon İnşaat Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim:

  0212 659 87 87

  Ulaşım:

  Adres Mahmutbey Mah. İstoç 34 Ada Bağcılar/İstanbul

  İstanbul/Bağcılar/Mahmutbey