Yaygan Çanta & Kırtasiye Onaylı
@yaygancanta_kirtasiye
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Yaygan Saraciye Kırtasiye ve Oyuncak Mamülleri San. Tic. Ltd. Şti. firması 1934 tarihinde Aziz Yaygan tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yer Eminönü Mercan’dır. İsmi de o zamanlar Emek Saraciye olmuştur. Firma kurulduktan sonra 1950 tarihinde İstanbul Sanayi Odasına kaydolmuştur. Firma 2019 tarihinde olduğumuz günümüze göre 85 yıllık bir geçmişe ve deneyime sahip sanayici bir şirkettir. Firma 1934 tarihinde deri cüzdan ve kemer imalatı ile çalışmalarını başlatmıştır. Sonrasında kendini geliştiren firma 1956 tarihinde üretimlerine seyahat çantasını, valizleri, evrak çantalarını da eklemiştir ve bu sayede ürün yelpazesini de genişletmiştir. Kadın, erkek, bel, çocuk, bel, sırt, kalem, okul çantaları, mataralar, beslenme çantaları, çekçekli çantalar, laptop çantaları, postacı çantaları, seyahat çantaları kısacası çanta adı altında akla gelen her çeşit çanta türlerinin imalatını ve satışını yapan firmayı tercih edebilirsiniz.

  Tırnak Kapat
  Yaygan Çanta & Kırtasiye Yaygan Çanta & Kırtasiye Yaygan Çanta & Kırtasiye Yaygan Çanta & Kırtasiye
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Yaygan Çanta & Kırtasiye İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Yaygan Çanta & Kırtasiye Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Yaygan Çanta & Kırtasiye Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Yaygan Çanta & Kırtasiye İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Yaygan Çanta & Kırtasiye Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 659 78 24
  E-posta
  onlinestore@yaygan.com
  Adres
  Cihangir Mah. Kirazlı Cad. NO:32 Avcılar/İstanbul