İpek Solar Onaylı
@ipeksolar
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  İpek Solar firması ülkemizi ve güneş enerjisi sektörünü vakum tüp teknolojisiyle ilk kez tanıştırmış olan KUZEYMAK firmasının yetkili bayisidir. Firma 1999 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana da İstanbul başta olmak üzere ülkemizde 200 e yakın güneş enerji sistemi kurmuştur. 7/24 kesintisiz çalışan profesyonel ekibiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmuş ve sunmaya da devam etmektedir. Vakum tüplü güneş enerjisiyle su ısıtma sistemlerinden meydana gelen ürün grubunu daha da zenginleştirmek amacıyla son dönemlerinde ürün yelpazesine; radyatör, havlupan, boyler, ekoboyler ve kazan sistemlerini de katmıştır. Bu sayede sektördeki payını da artırmıştır. Firma; güneş enerji sistemlerinin toptan ve perakende satışı aynı zamanda satış sonrası arıza onarım, bakım gibi servis hizmetlerini de sunmaktadır. Bunun yanı sıra; çift depolu, açık devre, kollektörlü, vakum tüplü, basınçlı, f tipi, s tipi, vakumlu tüplü basınçlı güneş enerji sistemleri hizmetleri de sunmaktadır. Bu hizmetlerden faydalanmak adına firmayı tercih edebilirsiniz.

  Tırnak Kapat
  İpek Solar İpek Solar İpek Solar
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

İpek Solar İçin Ne Dediler?

Profil
cenan  çanka
yayla evlerine 3 kw civarı kurulum yapmak istiyorum
Tümünü Yükle

İpek Solar Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  İpek Solar Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  İpek Solar İçin Ne Dediler?

  Profil
  cenan  çanka
  yayla evlerine 3 kw civarı kurulum yapmak istiyorum
  Tümünü Yükle

  İpek Solar Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0212 699 34 19 / 0532 581 19 43
  E-posta
  info@ipeksolar.com.tr
  Adres
  Yeşilkent Mah. Fatih Cad. NO:77/B Avcılar/İstanbul