My Mizan Jewellery Onaylı
@mymizanjewellery
 • @mymizanjewellery
  24.02.2020 12:09
  Kişiye özel Takı Mymizan
  Çift taraflı Fotograflı kolye
  Diğer Tamir Hizmetleri

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Diğer Tamir Hizmetleri Diğer Tamir Hizmetleri Diğer Tamir Hizmetleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  My Mizan Jewellery firması İstanbul Avcılar ilçesinde kişiye özel takı tasarımı yapmaktadır. Kişinin kendi veya sevdiklerinin saçından takı tasarlayan firma, bu alanda herkese kusursuz hizmetler sunmaktadır. Siz de sevdiklerinizin saçından takı tasarlanmasını isterseniz firmayı tercih edebilirsiniz. Saç telinden kolye, saç telinden yüzük, saç telinden kol düğmesi, saç telinden bileklik, küpe, halhal, sırt kolyesi gibi akla gelebilecek, takı konusunda yardım almak isteyenler firmaya güvenebilir. Firma kişiye özel bu tasarımlarını hem uygun fiyata hem kusursuzca hem de isteğe göre sunmaktadır. Bu alanda her daim en iyi hizmeti en ucuza almak adına tek seçiminiz My Mizan Jewellery firması olabilir.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

My Mizan Jewellery İçin Ne Dediler?

Tümünü Yükle

My Mizan Jewellery Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  My Mizan Jewellery Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  My Mizan Jewellery İçin Ne Dediler?

  Tümünü Yükle

  My Mizan Jewellery Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  / 0541 875 77 45
  E-posta
  mymizanjewellery@gmail.com
  Adres
  Merkez Mah. Marmara Cad. Topçuoğlu İş Merkezi NO:23 Ofis NO:24/A Avcılar/İstanbul